5/5 - (1 vote)

Prenses Gece Kulübü Hakkında Bilgi

Prenses Gece Kulübü yolunuz Kıbrıs’a düştüyse ve bir an olsun her şeyi unutup eğlencenin, müziğin, dansın ritmiyle gecenizi güzel geçirmek istiyorsanız, Kıbrıs gece kulüpleri arasında tercih edilebilecek en iyi mekanlardandır. Kıbrıs Lefkoşa’da bulunan harika konumu ve ortamın sunduğu müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı, özel hazırlanmış VIP odalar, özel localar, restoran ve devasa bir disco alanıyla incelendiğinde Prenses Gece Kulübü’nde kaliteli bir “Kıbrıs gece hayatı” yaşamanız mümkündür.

Prenses Gece Kulübü, Lefkoşa gece kulüpleri arasında en çok ziyaretçi alan ve bu eğlence dolu adaya gelen misafirlerin en çok tercih ettiği mekanlardan bir tanesi olarak bilinmektedir. Kıbrıs Night Kulüp başlıkları altında ilk sıralarda mutlaka adını görebildiğimiz, Kıbrıs Gece hayatı denilince akla gelen ilk iki yerden biri olan Lefkoşa’da yer alan Prenses Gece Kulübü’nde eğlencenin başladığı andan eğlencenin bittiği ana dek misafirleri büyük bir memnuniyetle karşılayan ve mankenleri andıran 32’den fazla kadın dansçı bulunuyor.

Eğlence mekanlarının neredeyse hepsi Kıbrıs Lefkoşa ve Güzelyurt’ta yer aldığından adresleri birbirlerine yakın görünse de tüm gece kulüplerinde mekânın kendine ait bir program, hizmet anlayışı, hizmet çeşitliliği bulunuyor. Kıbrıs’a yolu düşen veya burada vakit geçirmek için ziyaret etmeyi düşünen misafirler, mekân araştırmalarının yanı sıra en çok “Prenses Gece Kulübü Katalog”, “Prenses Gece Kulübü Fiyat”, “Prenses Gece kulübü adresi”, “Prenses Gece kulubü telefon numarası” ve “Prenses Gece Kulübü programları” arayışına giriyorlar. Prenses Gece Kulübü için aradığınız bilgileri aşağıda bulabilirsiniz.

Prenses Gece Kulübü Adresi & Telefon Numarası & Programları

Prenses Gece Kulübü’nün bulunduğu Kıbrıs Lefkoşa bölgesi, eğlenceye yönelik gece hayatı bakımından en popüler bölgelerden biridir. Prenses Gece Kulübü de Lefkoşa bölgesindeki şehir merkezinin karmaşasından ve kalabalığından uzak, sadece eğlence içeren Alayköy’de yer almaktadır. Prenses Gece Kulübü adresinin, Ercan Havalimanı’na 33 Kilometre, Lefkoşa Şehir Merkezi’ne 11 Kilometre ve Girne Şehir Merkezi’ne 31 kilometre uzaklığı bulunmaktadır.

Prenses Gece Kulübü telefon numarası, +90 533 888 09 09 olarak bilinmektedir. Telefon numarası üzerinden ulaşarak yapacağınız külüp ziyaretiniz öncesi Prenses Gece Kulübü programları, Prenses Gece Kulübü Kataloğu ve Prenses Gece Kulübü Fiyatları gibi bilgileri edinebilirsiniz.

Prenses Gece Kulübü Programları için genel saatler 21:00 ve 01:00 olarak bilinir. Sizlere uygun bir program hakkında bilgi almak için aşağıdaki Prenses Gece Kulübü telefon numarası üzerinden görüşme sağlayabilir ve şehir merkezine olan uzaklığı dolayısıyla, Prenses Gece kulübü’ne ulaşım için rakiplerine kıyasla uygun fiyatlı, müşteri memnuniyeti odaklı KIBRIS VIP TRANSFER hizmetlerimizi tercih edebilirsiniz.

HEMEN WHATSAPP'TAN Prenses Gece Kulübü YETKİLİSİNE YAZ!
YETKİLİ KİŞİYE YAZ
Prenses Gece Kulübü
Bulunduğu Yer

Kıbrıs Lefkoşa – Alayköy Bölgesi

Prenses Gece Kulübü
Havalimanına Uzaklığı

Yaklaşık olarak 33 km, yaklaşık 32 dakika

Prenses Gece Kulübü
Merkeze Uzaklığı

Kıbrıs Lefkoşa: 11km, Girne: 31km

Prenses Gece Kulübü
Katalog & Bilgi

Lefkoşa’da bulunan Prenses Night Club ile ilgili merak ettikleriniz, Prenses Gece Kulübü Katalog & Fiyatlar, Prenses Gece Kulübüne Rezervasyon? gibi tüm sorularda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Prenses Gece Kulübü
Rezervasyon

Kıbrıs Lefkoşa Prenses Night Club ile oluşturacağınız rezervasyon hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız bir telefon kadar uzağınızda dilerseniz arayabilir, dilerseniz de whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

YETKİLİ KİŞİYE YAZ!

Prenses Gece Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Prenses Gece Kulübü Nerededir?

Prenses Night Club Lefkoşa bölgesinde bulunmaktadır

Prenses Gece Kulübüne Nasıl Gidebiliriz

Prenses Gece Kulübü'ne VIP Hizmet sağlayan transfer hizmetimiz ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

Prenses Night Club Rezervasyon Alıyor Mu?

Prenses Gece Kulübü'nde sizler için mutlaka bir yerimiz vardır, rezervasyon için yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

Prenses Gece Kulübü Telefon Numarası

Prenses Gece Club yetkili kişimizin telefon numarası: +90 533 888 09 09 - Kendisini arayabilir veya telefon ederek ulaşabilirsiniz.

Prenses Gece Kulübü Katalog Görselleri

Prenses Gece Kulübündeki en güncel katalog fotoğraflarına whatsapp üzerinden bize ulaşarak ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size en kaliteli ve güvenilir kıbrıs katalog fotoğraflarını gönderecektir.

Prenses Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Prenses Night Kulüp Kataloglarındaki en doğru fiyat sizleri beklemektedir. Yetkili arkadaşımız size katalog fotoğrafları ile birlikte kıbrıs katalog fiyatlarını iletecektir.