4.7/5 - (3 votes)

Hanedan Gece Kulübü Hakkında Bilgi

Dolls gece kulübü müşteri memnuniyetini ön planda tutan yapısı ile ziyaretçilerden tam not almayı başarıyor. Bu eşsiz eğlence mekânı, deneyimli personellerin güler yüzlü yaklaşımları ile hizmet kalitesinden ödün vermiyor. Dolls Night Kulüp‘te diğer eğlence mekanlarının aksine birden fazla aktivite bulunur. Ünlü DJ’ler eşliğinde gerçekleştirilen müzik şölenleri, birbirinden güzel dans şovları, sınırsız hizmet ve konforlu iç mekân yapısı ile gecenin büyüsüne kapılabilirsiniz.

Dolls Gece Kulübü, Kıbrıs’ın en güzel şehirlerinden biri olan Lefkoşa – Güzelyurt bölgesinde bulunmaktadır. Kıbrıs, şüphesiz yerli ve yabancı turistlerin uğrak yerlerinden biri olarak bilinmektedir. Dolls Night Külüp, bölgenin önde gelen en popüler eğlence mekanlarından biri olarak faaliyet gösteriyor. İyi bir şekilde ağırlanmak ve gecenizi hijyenik bir ortamda geçirmek istiyorsanız Dolls Nayt Kulüp doğru adres olabilir. Mekân içerisinde Covid-19 için gerekli olan tüm tedbirler alınmaktadır. Ayrıca düzenli bir şekilde temizlenmekte ve belirli aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Buram buram kalite kokan bu eğlence merkezi, konforunuzu düşünürken sağlınızı da ihmal etmiyor.

Unutulmayacak bir gece geçirmek ve anı koleksiyonunuza bir yenisini daha eklemek istiyorsanız Dolls Gece Kulübü‘ne mutlaka uğramalısınız. Ayrıca geniş bir yelpazede sunulan kokteyller, çerezler, tadımlıklar ve çok daha fazlasının olduğunu belirtmekte de fayda var. Ek olarak Dolls Night Club, tecrübeli güvenlik görevlileri tarafından korunmakta ve herhangi bir tatsız olaya yer verilmemektedir.

HEMEN WHATSAPP'TAN Hanedan Gece Kulübü YETKİLİSİNE YAZ!
YETKİLİ KİŞİYE YAZ
Hanedan Gece Kulübü
Bulunduğu Yer

Kıbrıs Lefkoşa – Alayköy

Hanedan Gece Kulübü
Havalimanına Uzaklığı

Yaklaşık olarak 31 km, yaklaşık 28 dakika

Hanedan Gece Kulübü
Merkeze Uzaklığı

Kıbrıs Lefkoşa: 10km, Girne: 34km

Hanedan Gece Kulübü
Katalog & Bilgi

Lefkoşa’da bulunan Hanedan Night Club ile ilgili merak ettikleriniz, Hanedan Gece Kulübü Katalog & Fiyatlar, Hanedan Gece Kulübüne Rezervasyon? gibi tüm sorularda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Hanedan Gece Kulübü
Rezervasyon

Kıbrıs Lefkoşa Hanedan Night Club ile oluşturacağınız rezervasyon hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız bir telefon kadar uzağınızda dilerseniz arayabilir, dilerseniz de whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

YETKİLİ KİŞİYE YAZ!

Hanedan Gece Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Hanedan Gece Kulübü Nerededir?

Hanedan Night Club Lefkoşa bölgesinde bulunmaktadır.

Hanedan Gece Kulübüne Nasıl Gidebiliriz

Hanedan Gece Kulübü'ne VIP Hizmet sağlayan transfer hizmetimiz ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

Hanedan Night Club Rezervasyon Alıyor Mu?

Hanedan Gece Kulübü'nde sizler için mutlaka bir yerimiz vardır, rezervasyon için yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

Hanedan Gece Kulübü Telefon Numarası

Hanedan Gece Club yetkili kişimizin telefon numarası: +90 533 888 09 09 - Kendisini arayabilir veya telefon ederek ulaşabilirsiniz.

Hanedan Gece Kulübü Katalog Görselleri

Hanedan Gece Kulübündeki en güncel katalog fotoğraflarına whatsapp üzerinden bize ulaşarak ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size en kaliteli ve güvenilir Kıbrıs katalog fotoğraflarını gönderecektir.

Hanedan Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Hanedan Night Kulüp Kataloglarındaki en doğru fiyat sizleri beklemektedir. Yetkili arkadaşımız size katalog fotoğrafları ile birlikte kıbrıs katalog fiyatlarını iletecektir.