5/5 - (2 votes)

Faraon Gece Kulübü Hakkında Bilgi

Faraon Gece Kulübü, bol eğlenceli bir gece geçirmek için tercih edebileceğiniz en popüler mekanlardan biridir. Birbirinden güzel danslar, trend müziklerden oluşan DJ performansları, onlarca çeşit alkol, tadımlıklar ve çok daha fazlası ile yıllar geçse de unutmayacağınız saatlere tanık olabilirsiniz. Yerli ve yabancı misafirlerin uğrak yeri olan Faraon, tüm sosyal ve teknolojik yeniliklere ayak uydurarak kendisini geliştirmeye özen gösteriyor. Programlarını sürekli olarak yenileyerek defalarca mekânı ziyaret etseniz bile sıkılmayacağınız bir ortam sunuyor. Hizmet kalitesini birinci planda tutarak müşterilerden her zaman olumlu geri bildirimler alıyor. Bu başarının arkasında şüphesiz profesyonel ve titiz personellerin payı büyük.

Standart gece kulüplerinde eğlence anlayışı müzik ve içkiden ibarettir. Faraon Gece Kulübü bu tabuları yıkmak üzere faaliyete geçti. Burada hem alkollü hem de alkolsüz içecekler bulunur. Eğlence geç saatlere kadar devam eder. Canlı DJ performansları ve dans şovlarına yer verilir. Ek olarak VIP odalar ve localar mevcuttur. Dilerseniz restoranda leziz yemeklerin tadına da bakabilirsiniz. Mekânın en güzel yanı ise emsallerine göre çok daha ekonomik olmasıdır. Her bütçeye uygun hizmetleri ile çekinmeden ziyaret edebileceğiniz bir eğlence merkezi niteliği taşımaktadır. Faraon Nayt Kulüp için önemli olan her zaman memnuniyettir. Gece hayatı denilince ilk akla gelmesini sağlayan da bu anlayışın ta kendisidir. Ulaşım sorunu çekmeden güvenli bir eğlence mekânında vakit geçirmek istiyorsanız Faraon’a uğramanızda yarar var.

HEMEN WHATSAPP'TAN Faraon Gece Kulübü YETKİLİSİNE YAZ!
YETKİLİ KİŞİYE YAZ
Faraon Gece Kulübü
Bulunduğu Yer

Kıbrıs Lefkoşa – Alayköy

Faraon Gece Kulübü
Havalimanına Uzaklığı

Yaklaşık olarak 35 km, yaklaşık 30 dakika

Faraon Gece Kulübü
Merkeze Uzaklığı

Kıbrıs Lefkoşa: 15km, Girne: 35km

Faraon Gece Kulübü
Katalog & Bilgi

Lefkoşa’da bulunan Faraon Night Club ile ilgili merak ettikleriniz, Faraon Gece Kulübü Katalog & Fiyatlar, Faraon Gece Kulübüne Rezervasyon? gibi tüm sorularda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Faraon Gece Kulübü
Rezervasyon

Kıbrıs Lefkoşa Dolls Night Club ile oluşturacağınız rezervasyon hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız bir telefon kadar uzağınızda dilerseniz arayabilir, dilerseniz de whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

YETKİLİ KİŞİYE YAZ!

Faraon Gece Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Faraon Gece Kulübü Nerededir?

Faraon Night Club Lefkoşa bölgesinde bulunmaktadır.

Faraon Gece Kulübüne Nasıl Gidebiliriz

Faraon Gece Kulübü'ne VIP Hizmet sağlayan transfer hizmetimiz ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

Faraon Night Club Rezervasyon Alıyor Mu?

Faraon Gece Kulübü'nde sizler için mutlaka bir yerimiz vardır, rezervasyon için yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

Faraon Gece Kulübü Telefon Numarası

Faraon Gece Club yetkili kişimizin telefon numarası: +90 533 888 09 09 - Kendisini arayabilir veya telefon ederek ulaşabilirsiniz.

Faraon Gece Kulübü Katalog Görselleri

Faraon Gece Kulübündeki en güncel katalog fotoğraflarına whatsapp üzerinden bize ulaşarak ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size en kaliteli ve güvenilir Kıbrıs katalog fotoğraflarını gönderecektir.

Faraon Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Faraon Night Kulüp Kataloglarındaki en doğru fiyat sizleri beklemektedir. Yetkili arkadaşımız size katalog fotoğrafları ile birlikte kıbrıs katalog fiyatlarını iletecektir.