5/5 - (1 vote)

Biyax Gece Kulübü Hakkında Bilgi

Biyax Gece Kulübü, Kıbrıs gece hayatının tanınmış isimlerinden bir tanesi olarak her geçen yıl artan hizmet kalitesi ve mükemmel eğlence anlayışıyla faaliyetlerine devam ediyor. Kıbrıs gece hayatı, KKTC ekonomisi için en büyük gelir katkısı sunan alanlardan bir tanesidir. Kıbrıs gece kulüpleri yılın neredeyse 365 günü boyunca eğlence faaliyetlerini sürdürebilmektedir. Yoğun ziyaretçi akışı bulunan KKTC’de güzel bir gece geçirmek isteyenler için, tercih edilebilecek en iyi külüplerden biri Biyax Night Kulüp’tür.

Biyax Gece Kulübü’nde Rusya ve Moldova asıllı başta olmak üzere, dans şovları esnasında sahnede yer alan birçok genç kadın dansçı bulunmaktadır. Müşterilerin gece kulüplerinde en çok sevdiği ve ilgi duyduğu dans şovları için Biyax Gece Kulübü; akla mankenleri getirmeyi başarabilen özenle seçilmiş ve yasal olarak bünyesinde çalıştırma izni bulunan kadın dansçılarıyla Kıbrıs gece hayatı sektöründe adından çok söz ettirmektedir.

Biyax Gece Kulübü adresi, en çok ziyaret edilen eğlence alanlarından Kıbrıs Lefkoşa’da yer almaktadır. Biyax Gece Kulübü’nün Lefkoşa Şehir Merkezi ile arasında araçla sadece 10 dakika sürecek 12 kilometrelik bir mesafe bulunmaktadır. Kıbrıs’ın diğer merkezlerinden Ercan Havalimanı ile arasında araçla ortalama 40 dakika sürecek 33 kilometrelik bir mesafe varken, Girne Şehir Merkezi ile ise ortalama 35 dakika sürecek 30 kilometrelik bir yolculuk mesafesi bulunmaktadır.

Biyax Gece Kulübü adresine ulaşabilmek için Ercan Havalimanı veya Girne Şehir Merkezi’nden bir araçla yolculuk yapabilmeniz şarttır. Bu noktada dilerseniz sizlere profesyonel taşımacılık hizmeti verebilecek KIBRIS VIP TRANSFER aracılığıyla yolculuklarınızı güvenli ve uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Biyax Gece Kulübü Telefon Numarası & Programları

Biyax Gece Kulübü Telefon numarası +90 533 888 09 09 olarak bilinmektedir. İlgili numarayı dilerseniz arayarak, dilerseniz WhatsApp üzerinden mesaj yoluyla ulaşarak Biyax Gece Kulübü programları, Biyax Gece Kulübü Katalog ve Biyax Gece Kulübü Fiyatları hakkında bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Biyax Gece Kulübü’nün hakkında sitemizden kulüp hakkında bilgi ve fikir edinebilir, aynı zamanda online olarak hızlı bir şekilde Biyax Gece Kulübü Katalog talebinde bulunabilirsiniz.

Biyax Gece Kulübü Programları, Kıbrıs Lefkoşa’daki neredeyse tüm gece kulüplerinde olduğu gibi 21:00 – 01:00 saatleri arasında başlamaktadır. DJ eşliğinde müziklerle ateşli, göz kamaştırıcı dans şovlarıyla birlikte eğlenceli bir gece geçirmek istiyorsanız tercih etmeniz gereken program saatleri 21:00’dan gece 01:00’a dek olmalıdır. Detaylı bir Biyax Gece Kulübü Programları bilgisini, yukarıdaki telefon numarası üzerinden hızlıca elde edebilirsiniz.

HEMEN WHATSAPP'TAN Biyax Gece Kulübü YETKİLİSİNE YAZ!
YETKİLİ KİŞİYE YAZ
Biyax Gece Kulübü
Bulunduğu Yer

Kıbrıs Lefkoşa – Alayköy Bölgesi

Biyax Gece Kulübü
Havalimanına Uzaklığı

Yaklaşık olarak 36 km, yaklaşık 30 dakika

Biyax Gece Kulübü
Merkeze Uzaklığı

Kıbrıs Lefkoşa: 13km, Girne: 34km

Biyax Gece Kulübü
Katalog & Bilgi

Lefkoşa’da bulunan Biyax Night Club ile ilgili merak ettikleriniz, Biyax Gece Kulübü Katalog & Fiyatlar, Biyax Gece Kulübüne Rezervasyon? gibi tüm sorularda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Biyax Gece Kulübü
Rezervasyon

Kıbrıs Lefkoşa Biyax Night Club ile oluşturacağınız rezervasyon hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız bir telefon kadar uzağınızda dilerseniz arayabilir, dilerseniz de whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

YETKİLİ KİŞİYE YAZ!

Biyax Gece Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Biyax Gece Kulübü Nerededir?

Biyax Night Club Lefkoşa bölgesinde bulunmaktadır

Biyax Gece Kulübüne Nasıl Gidebiliriz

Biyax Gece Kulübü'ne VIP Hizmet sağlayan transfer hizmetimiz ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

Biyax Night Club Rezervasyon Alıyor Mu?

Biyax Gece Kulübü'nde sizler için mutlaka bir yerimiz vardır, rezervasyon için yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

Biyax Gece Kulübü Telefon Numarası

Biyax Gece Club yetkili kişimizin telefon numarası: +90 533 888 09 09 - Kendisini arayabilir veya telefon ederek ulaşabilirsiniz.

Biyax Gece Kulübü Katalog Görselleri

Biyax Gece Kulübündeki en güncel katalog fotoğraflarına whatsapp üzerinden bize ulaşarak ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size en kaliteli ve güvenilir kıbrıs katalog fotoğraflarını gönderecektir.

Biyax Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Biyax Night Kulüp Kataloglarındaki en doğru fiyat sizleri beklemektedir. Yetkili arkadaşımız size katalog fotoğrafları ile birlikte kıbrıs katalog fiyatlarını iletecektir.