4.9/5 - (9 votes)

Harem Gece Kulübü Hakkında Bilgi

Harem Gece Kulübü ile Kıbrıs’ta unutulmaz şovlara tanık olabilirsiniz. Gecenize renk katmak, yeni arkadaşlıklar edinmek, eşsiz lezzetleri tatmak ve günün stresini atmak için Harem Night Club‘a uğramanızda fayda var. Türkiye’den, Kıbrıs vatandaşlarından ve diğer ülkelerden yoğun bir talep gören Harem, hizmetlerini sürekli geliştiriyor ve yeni teknolojilere ayak uyduruyor. Eğlencenin doruk noktalarda yaşandığı bu mekânda modern ışıklandırmalar, konforlu mobilyalar ve kaliteli içecekler bulunuyor. En güzel yanı ise şüphesiz hesaplı fiyatlar barındırmasıdır. Her geçen gün popülaritesini artıran bu eğlence merkezini ziyaret etmediğiniz takdirde çok şey kaçırabilirsiniz. Kıbrıs, gece hayatı ile ünlü bir ülkedir. Etrafı denizlerle çevrili bu nadide bölge, gece hayatı ile adından sıkça söz ettirmektedir. Ancak herkes güvenilir, kaliteli ve heyecan dolu bir mekânda vakit geçirmek ister. Harem gece kulübü tüm bu unsurları bünyesinde barındırıyor.

Kıbrıs’ın en gözde eğlence merkezlerinden biri olan Harem Nayt Club, güvenlik konusunda son derece hassas davranıyor. Mekân içerisinde herhangi bir tatsız olaya izin verilmiyor. Bunun yanında son derece titiz bir çalışma prensibini benimsiyor. Mekânın hijyenik yapısı konusunda da oldukça dikkatli davranılıyor. Gece hayatının vaz geçilmez ismi olan Harem ile harika saatler geçirebilirsiniz. Ek olarak kolay ulaşım imkânı sayesinde uzun bir yolculuk yapmayacağınızı da belirtmek isteriz. Hava limanında indikten kısa bir süre sonra kendinizi mekânın kapısında bulabilirsiniz.

HEMEN WHATSAPP'TAN Harem Gece Kulübü YETKİLİSİNE YAZ!
YETKİLİ KİŞİYE YAZ
Harem Gece Kulübü
Bulunduğu Yer

Kıbrıs Lefkoşa – Alayköy

Harem Gece Kulübü
Havalimanına Uzaklığı

Yaklaşık olarak 33 km, yaklaşık 29 dakika

Harem Gece Kulübü
Merkeze Uzaklığı

Kıbrıs Lefkoşa: 10km, Girne: 34km

Harem Gece Kulübü
Katalog & Bilgi

Lefkoşa’da bulunan Harem Night Club ile ilgili merak ettikleriniz, Harem Gece Kulübü Katalog & Fiyatlar, Harem Gece Kulübüne Rezervasyon? gibi tüm sorularda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Harem Gece Kulübü
Rezervasyon

Kıbrıs Lefkoşa Harem Night Club ile oluşturacağınız rezervasyon hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız bir telefon kadar uzağınızda dilerseniz arayabilir, dilerseniz de whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

YETKİLİ KİŞİYE YAZ!

Harem Gece Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Harem Gece Kulübü Nerededir?

Harem Night Club Lefkoşa bölgesinde bulunmaktadır.

Harem Gece Kulübüne Nasıl Gidebiliriz

Harem Gece Kulübü'ne VIP Hizmet sağlayan transfer hizmetimiz ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

Harem Night Club Rezervasyon Alıyor Mu?

Harem Gece Kulübü'nde sizler için mutlaka bir yerimiz vardır, rezervasyon için yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

Harem Gece Kulübü Telefon Numarası

Harem Gece Club yetkili kişimizin telefon numarası: +90 533 888 09 09 - Kendisini arayabilir veya telefon ederek ulaşabilirsiniz.

Harem Gece Kulübü Katalog Görselleri

Harem Gece Kulübündeki en güncel katalog fotoğraflarına whatsapp üzerinden bize ulaşarak ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size en kaliteli ve güvenilir Kıbrıs katalog fotoğraflarını gönderecektir.

Harem Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Harem Night Kulüp Kataloglarındaki en doğru fiyat sizleri beklemektedir. Yetkili arkadaşımız size katalog fotoğrafları ile birlikte kıbrıs katalog fiyatlarını iletecektir.