5/5 - (1 vote)

Playboy Gece Kulübü Hakkında Bilgi

Playboy Gece Kulübü ile sizlerde Kıbrıs’ta eşsiz bir eğlencenin içerisinde yerinizi alabilirsiniz. Dans şovları ile ün salan bu kulüpte adeta içiniz ısınacak ve harika saatler geçireceksiniz. Playboy Nayt Club sınırsız alkol ve rengârenk kokteyllerini tüm müşterilerin beğenisine sunuyor. Burada daha önce hiç tatmadığınız lezzetlerle karşılaşabilirsiniz.

Playboy Gece Kulübü içerisinde sergilenen direk dansları ve oryantal şovları Kıbrıs gece hayatını en iyi şekilde yansıtmaktadır. Herkesin bildiği üzere 2 seneyi aşkın süredir küresel çapta pandemiyle mücadele ediliyor. Bu süreçte insanların büyük bir bölümü evlerine kapandı. Salgın azalmaya başlarken yerli ve yabancı turistlerin büyük bir kısmı Playboy Night Kulüp’e akın etti. Mekânın bu kadar fazla ilgi görmesinin arkasında yatan sebep ise şüphesiz kaliteli hizmet anlayışıdır.

Bu eğlence merkezini ziyaret edenlerin önemli bir bölümü bir sonraki tatillerinde tekrar gelmeyi düşündüklerini ifade ediyor. Genç kesimin ağırlıkta olduğu Playboy Gece Kulübü, güvenliği ön planda tutuyor ve tatsızlıkların önüne geçerek eğlencenin hız kesmemesini sağlıyor. Mekân, diğer gece kulüplerine göre çok daha canlı ve hareketlidir. Kulüp içerisinde çalışan personeller son derece titiz ve disiplinlidir. Ayrıca artan enflasyona rağmen fiyatlar bir hayli uygun tutuluyor. Böylece herkesin eğlenebilmesi için eşsiz bir fırsat kapısı aralanmış oluyor. Playboy Night Club, özellikle Türkiye’den gelenler tarafından yoğun bir taleple karşı karşıya denebilir.

HEMEN WHATSAPP'TAN Playboy Gece Kulübü YETKİLİSİNE YAZ!
YETKİLİ KİŞİYE YAZ
Playboy Gece Kulübü
Bulunduğu Yer

Kıbrıs Lefkoşa – Alayköy

Playboy Gece Kulübü
Havalimanına Uzaklığı

Yaklaşık olarak 36 km, yaklaşık 30 dakika

Playboy Gece Kulübü
Merkeze Uzaklığı

Kıbrıs Lefkoşa: 12km, Girne: 34km

Playboy Gece Kulübü
Katalog & Bilgi

Lefkoşa’da bulunan Playboy Night Club ile ilgili merak ettikleriniz, Playboy Gece Kulübü Katalog & Fiyatlar, Playboy Gece Kulübüne Rezervasyon? gibi tüm sorularda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Playboy Gece Kulübü
Rezervasyon

Kıbrıs Lefkoşa Playboy Night Club ile oluşturacağınız rezervasyon hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız bir telefon kadar uzağınızda dilerseniz arayabilir, dilerseniz de whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

YETKİLİ KİŞİYE YAZ!

Playboy Gece Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Playboy Gece Kulübü Nerededir?

Playboy Night Club Lefkoşa bölgesinde bulunmaktadır.

Playboy Gece Kulübüne Nasıl Gidebiliriz

Playboy Gece Kulübü'ne VIP Hizmet sağlayan transfer hizmetimiz ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

Playboy Night Club Rezervasyon Alıyor Mu?

Playboy Gece Kulübü'nde sizler için mutlaka bir yerimiz vardır, rezervasyon için yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

Playboy Gece Kulübü Telefon Numarası

Playboy Gece Club yetkili kişimizin telefon numarası: +90 533 888 09 09 - Kendisini arayabilir veya telefon ederek ulaşabilirsiniz.

Playboy Gece Kulübü Katalog Görselleri

Playboy Gece Kulübündeki en güncel katalog fotoğraflarına whatsapp üzerinden bize ulaşarak ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size en kaliteli ve güvenilir Kıbrıs katalog fotoğraflarını gönderecektir.

Playboy Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Playboy Night Kulüp Kataloglarındaki en doğru fiyat sizleri beklemektedir. Yetkili arkadaşımız size katalog fotoğrafları ile birlikte kıbrıs katalog fiyatlarını iletecektir.