5/5 - (1 vote)

Florida Gece Kulübü Hakkında Bilgi

Florida Gece Kulübü, Kıbrıs’ta unutulmaz bir gece yaşamak için arayış içerisinde olan misafirlerin ilk karşısına çıkan mekân oluyor. Kulüp, yerli ve yabancı turistlerin yakından tanıdığı bir marka niteliği taşımaktadır. Yediden yetmişe herkesin akın ettiği bu eşsiz eğlence merkezi, uygun fiyatlı hizmetleri ile de adeta göz dolduruyor. Ağırlıklı olarak gençleri konuk eden Florida Gece Kulübü, günden güne büyüyen ekibi ile hizmetlerini genişletmeye devam ediyor. Kapıdan adımınızı atar atmaz kalite kokan bir dünyanın içerisine dahil olacaksınız. Burada hareketli müzikler ile heyecanın doruklarda yaşandığı bir gece geçirebilirsiniz.

Florida Gece Kulübü içerisinde her müşteri için mutlaka yer bulunur. Ancak her ihtimale karşı rezervasyon yaptırmanızda fayda var. Eğlenceyi yalnızca dostlarınızla ve yakın çevrenizle yaşamak istiyorsanız mekânın özel localarını tercih edebilirsiniz. Konforlu VIP odalarda yer ayırtarak ekstra hizmet alabilirsiniz. Florida Gece Kulübü, eğlencenin merkezi olarak kabul edilen Güzelyurt bölgesinde bulunuyor. Lokasyon olarak hava limanına oldukça yakın olduğu söylenebilir. Bir numaralı eğlence merkezi olarak kabul edilen Florida Night Club‘da 18 yaş sınırı bulunmaktadır. Bu kural tüm mekanlarda geçerlidir. Bunun yanında kulübün huzurunu sağlamak amacı ile deneyimli güvenlik görevlileri bulunur. Aklınızda herhangi bir soru işareti oluşmadan rahat bir gece geçirebilirsiniz. En güzel yanı ise haftanın 7 günü açık olmasıdır. Akşam saatlerinden gece 01:00’ kadar kesintisiz eğlence yaşayabilirsiniz.

HEMEN WHATSAPP'TAN Florida Gece Kulübü YETKİLİSİNE YAZ!
YETKİLİ KİŞİYE YAZ
Florida Gece Kulübü
Bulunduğu Yer

Kıbrıs Lefkoşa – Alayköy

Florida Gece Kulübü
Havalimanına Uzaklığı

Yaklaşık olarak 38 km, yaklaşık 34 dakika

Florida Gece Kulübü
Merkeze Uzaklığı

Kıbrıs Girne: 36km, Lefkoşa: 12km

Florida Gece Kulübü
Katalog & Bilgi

Lefkoşa’da bulunan Florida Night Club ile ilgili merak ettikleriniz, Florida Gece Kulübü Katalog & Fiyatlar, Florida Gece Kulübüne Rezervasyon? gibi tüm sorularda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Florida Gece Kulübü
Rezervasyon

Kıbrıs Lefkoşa Dolls Night Club ile oluşturacağınız rezervasyon hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız bir telefon kadar uzağınızda dilerseniz arayabilir, dilerseniz de whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

YETKİLİ KİŞİYE YAZ!

Florida Gece Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Florida Gece Kulübü Nerededir?

Florida Night Club Lefkoşa bölgesinde bulunmaktadır.

Florida Gece Kulübüne Nasıl Gidebiliriz

Florida Gece Kulübü'ne VIP Hizmet sağlayan transfer hizmetimiz ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

Florida Night Club Rezervasyon Alıyor Mu?

Florida Gece Kulübü'nde sizler için mutlaka bir yerimiz vardır, rezervasyon için yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

Florida Gece Kulübü Telefon Numarası

Florida Gece Club yetkili kişimizin telefon numarası: +90 533 888 09 09 - Kendisini arayabilir veya telefon ederek ulaşabilirsiniz.

Florida Gece Kulübü Katalog Görselleri

Florida Gece Kulübündeki en güncel katalog fotoğraflarına whatsapp üzerinden bize ulaşarak ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size en kaliteli ve güvenilir Kıbrıs katalog fotoğraflarını gönderecektir.

Florida Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Florida Night Kulüp Kataloglarındaki en doğru fiyat sizleri beklemektedir. Yetkili arkadaşımız size katalog fotoğrafları ile birlikte kıbrıs katalog fiyatlarını iletecektir.