5/5 - (1 vote)

Five Star Gece Kulübü Hakkında Bilgi

Five Star Gece Kulübü, öncelikle Türkiye’de olmak üzere tüm dünyada bilinen “Kıbrıs Gece Hayatı” gerçeğini tüm müşterilerine en sıcak şekilde hissettiriyor. Başta müşterilerin en çok sevdiği dansçılardan, hizmet kalitesine ve eğlence anlayışına dek Kıbrıs’ta güzel bir hafta sonu geçirmek isteyenlere Five Star Gece Kulübü’nü tercih etmek için birçok sebep bulunuyor.

Five Star Gece Kulübü, Kıbrıs eğlence bölgelerinden biri olan Güzelyurt’un merkezinde yer alıyor ve lokasyon bakımından unutulmaz bir gece yaşama imkanı sunuyor. En sevilen DJ’ler ile birbirinden eğlenceli müzikler eşliğinde dans ve şov alanı, yüzlerce çeşit farklı alkollü ve alkolsüz içecek türü, özenle seçilmiş ve yasal olarak Kıbrıs’ta çalışma izni olan dansçı kızlardan harika şovlar, yılları aşkın sektör tecrübesiyle profesyonel bir eğlence hizmeti sunan Five Star Gece Kulübü Kıbrıs’taki uğrak noktalardan biri ve eğer Kıbrıs Night Kulüp arayışındaysanız kesinlikle ziyaret etmeniz gereken bir mekan olarak tavsiye edilebilir.

Artık kesinlikle Five Star Gece Kulübü’nü ziyaret etme kararı verdiyseniz, unutulmaz ve eşsiz bir gece hayatı yaşamak için güzel bir mekan seçimi yaptığınızı bildirmek isteriz. Öncelikle Five Star Gece Kulübü adresi ve Five Star Gece Kulübü programları konusunda bilgi sahibi olmanızı tavsiye ederiz. Eğer Kıbrıs’taki eğlence mekanlarına ilk defa giriş yapacaksanız aşağıdaki Five Star Gece Kulübü telefon numarası üzerinden detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Five Star Gece Kulübü Adresi & Telefon Numarası & Programları

Five Star Gece Kulübü adresi, bulunduğu kısım itibariyle Kıbrıs Güzelyurt bölgesinde yer almaktadır. Kıbrıs’ın en sevilen eğlence alanlarından biri olan Güzelyurt gece hayatına özellikle Kıbrıs’a yeni gelmiş kişiler için ulaşım sağlamak biraz zor olabilmektedir.

Sonuçta Five Star Gece Kulübü konumu Ercan Şehir Merkezi’ne tam 57 kilometre uzaklıkta bulunuyor ve aynı zamanda Girne Şehir Merkezi’ne yaklaşık 54 kilometre, Lefkoşa Şehir Merkezi’ne ise 37 kilometre mesafede olduğu biliniyor. Bu noktada Güzelyurt gece kulüplerine ulaşım sorunu yaşamamak için KIBRIS VIP TRANSFER aracılığıyla güvenli, hızlı ve uygun fiyatlı bir taşımacılık hizmeti alabilirsiniz.

Five Star Gece Kulübü telefon numarası +90 533 888 09 09 olarak biliniyor. İlgili telefon numarasını arayıp telefon görüşmesi yaparak Five Star Gece Kulübü Katalog, Five Star Gece Kulübü Fiyat ve Five Star Gece Kulübü Programları gibi ihtiyaç duyabileceğiniz bilgileri edinebilirsiniz.

Five Star Gece Kulübü Programları için genel saatlerin 21:00 – 01:00 arası olduğu bilinmektedir. Eğlence ve şovlar, göz alıcı danslar saat 21:00’dan itibaren başlayarak geceye dek devam eder. Saat 01:00’da gecelik program eğlencesinin sona ermesinin ardından 01:00 – 09:00 arasındaki gündüz programı ile aynı şekilde eğlenceye devam edebilirsiniz. Programlar hakkında detaylı bir bilgiye yukarıdaki Five Star Kulübü Telefon numarası üzerinden erişebilirsiniz.

HEMEN WHATSAPP'TAN Five Star Gece Kulübü YETKİLİSİNE YAZ!
YETKİLİ KİŞİYE YAZ
Five Star Gece Kulübü
Bulunduğu Yer

Kıbrıs Güzelyurt – Merkez Bölgesi

Five Star Gece Kulübü
Havalimanına Uzaklığı

Yaklaşık olarak 58 km, yaklaşık 51 dakika

Five Star Gece Kulübü
Merkeze Uzaklığı

Kıbrıs Lefkoşa: 38km, Girne: 55km

Five Star Gece Kulübü
Katalog & Bilgi

Lefkoşa’da bulunan Five Star Night Club ile ilgili merak ettikleriniz, Five Star Gece Kulübü Katalog & Fiyatlar, Five Star Gece Kulübüne Rezervasyon? gibi tüm sorularda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Five Star Gece Kulübü
Rezervasyon

Kıbrıs Lefkoşa Anemon Night Club ile oluşturacağınız rezervasyon hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız bir telefon kadar uzağınızda dilerseniz arayabilir, dilerseniz de whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

YETKİLİ KİŞİYE YAZ!

Five Star Gece Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Five Star Gece Kulübü Nerededir?

Five Star Night Club Lefkoşa bölgesinde bulunmaktadır

Five Star Gece Kulübüne Nasıl Gidebiliriz

Five Star Gece Kulübü'ne VIP Hizmet sağlayan transfer hizmetimiz ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

Five Star Night Club Rezervasyon Alıyor Mu?

Five Star Gece Kulübü'nde sizler için mutlaka bir yerimiz vardır, rezervasyon için yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

Five Star Gece Kulübü Telefon Numarası

Five Star Gece Club yetkili kişimizin telefon numarası: +90 533 888 09 09 - Kendisini arayabilir veya telefon ederek ulaşabilirsiniz.

Five Star Gece Kulübü Katalog Görselleri

Five Star Gece Kulübündeki en güncel katalog fotoğraflarına whatsapp üzerinden bize ulaşarak ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size en kaliteli ve güvenilir kıbrıs katalog fotoğraflarını gönderecektir.

Five Star Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Five Star Night Kulüp Kataloglarındaki en doğru fiyat sizleri beklemektedir. Yetkili arkadaşımız size katalog fotoğrafları ile birlikte kıbrıs katalog fiyatlarını iletecektir.