3.8/5 - (5 votes)

Crazy Gece Kulübü Hakkında Bilgi

Crazy Gece Kulübü Kıbrıs’ın eğlence merkezi olan Lefkoşa’da müşterileri için mükemmel bir Kıbrıs gece hayatı deneyimi yaşatmaya öncülük ediyor. Bilindiği üzere Kıbrıs’ta geceler tam anlamıyla “Işıl ışıl” geçiyor ve gerek KKTC sakinleri, gerek dışarıdan Kıbrıs’a ziyaret gerçekleştirecek kişiler tek bir gün de olsa artık ne kadar eğlenceli olacağı herkes tarafından bilinen “Lefkoşa gece hayatı” deneyimini yaşayabilmek için Kıbrıs Gece Kulübü arayışı içine giriyorlar.

Crazy Gece Kulübü ise Lefkoşa Alayköy’de bulunan harika konumuyla tüm müşterilerini eşsiz bir gece hayatı deneyimi için ağırlıyor. Yüksek düzey hizmet anlayışı, gerek alkollü ve gerek alkolsüz çok sayıda içecek çeşidi, DJ eşliğinde eğlenceyi doruklara taşıyan müzik ve dansların yanı sıra müşterilere eşlik eden dansçı kadınlar sayesinde Crazy Gece Kulübü kendini “Kıbrıs Gece Kulüpleri” alanında ilk sıralara girmek için sonuna kadar kanıtlıyor.

Kıbrıs Gece Kulüpleri konusunda tavsiyelere ihtiyacınız varsa, eğlenceli bir gece geçirmek istiyorsanız ve aynı zamanda eşsiz bir hizmet deneyimi yaşamayı arzu ediyorsanız Crazy Gece Kulübü’nü mutlaka ziyaret etmelisiniz.

Crazy Gece Kulübü adresi, Kıbrıs’ın eğlence noktası Lefkoşa Alayköy bölgesidir. KKTC’ye ilk adım attığınızda kendinizi Ercan Havalimanı’nda bulduysanız, külüp adresinin bu havalimanına uzaklığının 18 kilometre olduğunu belirtmek isteriz. Aynı zamanda kulüp ile Girne Şehir Merkezi’ne 33 kilometre, Lefkoşa Şehir Merkezi’ne ise 9 kilometre mesafe bulunuyor.

Crazy Gece Kulübü’ne eğer kendi aracınız yoksa taksilerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Crazy Gece Kulübü gibi, “Kıbrıs Night Kulüp” adı altında büyük isim yapmış bir kulübe yolculuk etmek için profesyonel ve uygun fiyatlı bir taşımacılık hizmeti almak isterseniz, KIBRIS VIP TRANSFER hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Crazy Gece Kulübü Programları genelde tüm Kıbrıs Lefkoşa gece kulüplerinde olduğu gibi 21:00 saatinde başlayıp gece 01:00’a dek devam eder. Crazy Gece Kulübü Programları güncel durumunu öğrenmek için bir üst başlıktaki telefon numarası aracılığıyla iletişime geçebilir ve kulüp eğlence saatlerini öğrenebilirsiniz. Eğlenceden mahrum kalmamak için kalabalık şehir merkezlerinde taksi aramak yerine KIBRIS VIP TRANSFER aracılığıyla hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir şekilde Crazy Gece Kulübü’ne yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

HEMEN WHATSAPP'TAN Crazy Gece Kulübü YETKİLİSİNE YAZ!
YETKİLİ KİŞİYE YAZ
Crazy Gece Kulübü
Bulunduğu Yer

Kıbrıs Alayköy Bölgesi – Lefkoşa

Crazy Gece Kulübü
Havalimanına Uzaklığı

Yaklaşık olarak 18 km, yaklaşık 14 dakika

Crazy Gece Kulübü
Merkeze Uzaklığı

Kıbrıs Girne: 33km, Lefkoşa: 9km

Crazy Gece Kulübü
Katalog & Bilgi

Lefkoşa’da bulunan Crazy Girls Night Club ile ilgili merak ettikleriniz, Crazy Girls Gece Kulübü Katalog & Fiyatlar, Crazy Girls Gece Kulübüne Rezervasyon? gibi tüm sorularda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Crazy Gece Kulübü
Rezervasyon

Kıbrıs Lefkoşa Crazy Girls Night Club ile oluşturacağınız rezervasyon hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız bir telefon kadar uzağınızda dilerseniz arayabilir, dilerseniz de whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

YETKİLİ KİŞİYE YAZ!

Crazy Gece Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Crazy Girls Gece Kulübü Nerededir?

Crazy Girls Night Club Lefkoşa bölgesinde bulunmaktadır

Crazy Girls Gece Kulübüne Nasıl Gidebiliriz

Crazy Girls Gece Kulübü'ne VIP Hizmet sağlayan transfer hizmetimiz ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

Crazy Girls Night Club Rezervasyon Alıyor Mu?

Crazy Girls Gece Kulübü'nde sizler için mutlaka bir yerimiz vardır, rezervasyon için yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

Crazy Girls Gece Kulübü Telefon Numarası

Crazy Girls Gece Club yetkili kişimizin telefon numarası: +90 533 888 09 09 - Kendisini arayabilir veya telefon ederek ulaşabilirsiniz.

Crazy Girls Gece Kulübü Katalog Görselleri

Crazy Girls Gece Kulübündeki en güncel katalog fotoğraflarına whatsapp üzerinden bize ulaşarak ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size en kaliteli ve güvenilir kıbrıs katalog fotoğraflarını gönderecektir.

Crazy Girls Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Crazy Girls Night Kulüp Kataloglarındaki en doğru fiyat sizleri beklemektedir. Yetkili arkadaşımız size katalog fotoğrafları ile birlikte kıbrıs katalog fiyatlarını iletecektir.