5/5 - (1 vote)

White House Gece Kulübü Hakkında Bilgi

White House Gece Kulübü, Kıbrıs’ın Magosa kentine yer alan en gözde gece kulüplerinden biridir. White House Night Club nerede ve nasıl gidilir? White House Gece Kulübüne telefon ile nasıl ulaşabilirim?

White House Gece Kulübü Adresi

White House Gece Kulübü, Kıbrıs’ın Magosa şehrindeki Mutluyaka bölgesinde yer almaktadır. Mekanın Ercan Havaalanına uzaklığı 41 km, şehir merkezine uzaklığı ise 50 kilometredir. Nispeten uzak bir yerde kaldığı için ulaşım sağlamak veya konumu bulmak zor olabilmektedir. Bu nedenle, eğer White House Night Club’a kaliteli ve uygun fiyatlı bir transfer hizmetiyle gitmek istiyorsanız KIBRIS VIP TRANSFER’i kullanabilirsiniz.

White House Gece Kulübü Telefon Numarası

White House Gece Kulübünün telefon numarası +905338880909 olarak bilinmektedir. Bu numaraya ulaşarak White House Night Club hakkında bilgi alabilir ve detaylı katalog isteyebilirsiniz. Ayrıca, rezervasyon yaptırmak için de bu telefon numarasına ulaşmanız gerekmektedir. 7/24 müsait olan bu telefon numarasına dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

White House Gece Kulübü Programları

White House Gece Kulübü program saati gündüz ve gece programı olarak değişiklik göstermektedir. 01.00 – 09.00 arası gece programı, 11.00 – 16.00 arası ise gündüz programı yapılmaktadır. Asıl şov ise 20.30’da başlayıp 00.00’da sona ermektedir.

Kıbrıs’ın en gözde ve en özel şovlara ev sahipliği yapan mekanı White House Gece Kulübüne sıkıntısız bir şekilde ulaşım sağlamak için KIBRIS VIP TRANSFER’i tercih edebilirsiniz.

HEMEN WHATSAPP'TAN White House Gece Kulübü YETKİLİSİNE YAZ!
YETKİLİ KİŞİYE YAZ
White House Gece Kulübü
Bulunduğu Yer

Kıbrıs Magosa – Mutluyaka Bölgesi

White House Gece Kulübü
Havalimanına Uzaklığı

Yaklaşık olarak 42 km, yaklaşık 35 dakika

White House Gece Kulübü
Merkeze Uzaklığı

Kıbrıs Lefkoşa: 51km, Girne: 48km

White House Gece Kulübü
Katalog & Bilgi

Mağosa’da bulunan White House Night Club ile ilgili merak ettikleriniz, White House Gece Kulübü Katalog & Fiyatlar, White House Gece Kulübüne Rezervasyon? gibi tüm sorularda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

White House Gece Kulübü
Rezervasyon

Kıbrıs Mağosa White House Night Club ile oluşturacağınız rezervasyon hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız bir telefon kadar uzağınızda dilerseniz arayabilir, dilerseniz de whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

YETKİLİ KİŞİYE YAZ!

White House Gece Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

White House Gece Kulübü Nerededir?

White House Night Club Mağosa bölgesinde bulunmaktadır.

White House Gece Kulübüne Nasıl Gidebiliriz

White House Gece Kulübü'ne VIP Hizmet sağlayan transfer hizmetimiz ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

White House Night Club Rezervasyon Alıyor Mu?

White House Gece Kulübü'nde sizler için mutlaka bir yerimiz vardır, rezervasyon için yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

White House Gece Kulübü Telefon Numarası

White House Gece Club yetkili kişimizin telefon numarası: +90 533 888 09 09 - Kendisini arayabilir veya telefon ederek ulaşabilirsiniz.

White House Gece Kulübü Katalog Görselleri

White House Gece Kulübündeki en güncel katalog fotoğraflarına whatsapp üzerinden bize ulaşarak ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size en kaliteli ve güvenilir Kıbrıs katalog fotoğraflarını gönderecektir.

White House Gece Kulübü Katalog Fiyatları

White House Night Kulüp Kataloglarındaki en doğru fiyat sizleri beklemektedir. Yetkili arkadaşımız size katalog fotoğrafları ile birlikte kıbrıs katalog fiyatlarını iletecektir.