5/5 - (1 vote)

White Girls Gece Kulübü Hakkında Bilgi

White Girls Gece Kulubü, gece hayatını dolu dolu yaşamak isteyenlerin kesinlikle uğraması gereken bir gece kulübüdür. Özel şovlarıyla birçok kişinin ilgisini çeken White Girls Gece kulübü, Kıbrıs’ın Magosa kentinde yer almaktadır. White Girls Night Club nerede ve nasıl gidilir? White Girls Gece Kulübüne telefon ile nasıl ulaşabilirim?

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ve profesyonel ekibi ile White Girls Night Club, Kıbrıs’ta gece hayatını deneyimlemek isteyenler için gidilmesi gereken bir gece kulübüdür.

White Girls Gece Kulübü Adresi

White Girls Night Club, Magosa kentindeki Mutluyaka bölgesinde yer almaktadır. Şehir merkezine ve havaalanına uzaklığı nedeniyle ulaşım sağlamak özellikle bölgeye ilk kez gelen kişiler için zor olabilmektedir. Eğer White Girls Gece Kulübüne gitmek için profesyonel ve uygun fiyatı bir taşıma hizmeti arıyorsanız KIBRIS VIP TRANSFER hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

White Girls Gece Kulübü Telefon Numarası

White Girls Gece Kulübünün telefon numarası +905338880909 olarak bilinmektedir. Her türlü soru ve sorunlarınız için bu numaraya ulaşabilirsiniz.

White Girls Gece Kulübü Programları

White Girls Night Club program takvimi birçok kulüpte olduğu gibi asıl şov ile akşam 21.00’de başlayıp gece 01.00’de sona ermektedir. 01.00 – 09.00 arası gecelik program, 11.00 – 18.00 saatleri arasında ise gündüz programı yapılmaktadır. Eğer şovlarla ilgili bilgi almak istiyorsanız White Girls Gece Kulübünün numarasını arayarak detaylı bilgi edinebilirsiniz.

White Girls Night Club, geceleri oldukça yoğun olan bir yer olduğu için erkenden rezervasyon yaptırıp hızlı bir şekilde ulaşım sağlamak oldukça önemlidir. Bu nedenle eğer ulaşımla ilgili bir sıkıntınız varsa KIBRIS VIP TRANSFER’i kullanarak kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

HEMEN WHATSAPP'TAN White Girls Gece Kulübü YETKİLİSİNE YAZ!
YETKİLİ KİŞİYE YAZ
White Girls Gece Kulübü
Bulunduğu Yer

Kıbrıs Magosa – Mutluyaka Bölgesi

White Girls Gece Kulübü
Havalimanına Uzaklığı

Yaklaşık olarak 42 km, yaklaşık 35 dakika

White Girls Gece Kulübü
Merkeze Uzaklığı

Kıbrıs Lefkoşa: 51km, Girne: 48km

White Girls Gece Kulübü
Katalog & Bilgi

Mağosa’da bulunan White Girls Night Club ile ilgili merak ettikleriniz, White Girls Gece Kulübü Katalog & Fiyatlar, White Girls Gece Kulübüne Rezervasyon? gibi tüm sorularda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

White Girls Gece Kulübü
Rezervasyon

Kıbrıs Mağosa White Girls Night Club ile oluşturacağınız rezervasyon hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız bir telefon kadar uzağınızda dilerseniz arayabilir, dilerseniz de whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

YETKİLİ KİŞİYE YAZ!

White Girls Gece Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

White Girls Gece Kulübü Nerededir?

White Girls Night Club Mağosa bölgesinde bulunmaktadır.

White Girls Gece Kulübüne Nasıl Gidebiliriz

White Girls Gece Kulübü'ne VIP Hizmet sağlayan transfer hizmetimiz ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

White Girls Night Club Rezervasyon Alıyor Mu?

White Girls Gece Kulübü'nde sizler için mutlaka bir yerimiz vardır, rezervasyon için yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

White Girls Gece Kulübü Telefon Numarası

White Girls Gece Club yetkili kişimizin telefon numarası: +90 533 888 09 09 - Kendisini arayabilir veya telefon ederek ulaşabilirsiniz.

White Girls Gece Kulübü Katalog Görselleri

White Girls Gece Kulübündeki en güncel katalog fotoğraflarına whatsapp üzerinden bize ulaşarak ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size en kaliteli ve güvenilir Kıbrıs katalog fotoğraflarını gönderecektir.

White Girls Gece Kulübü Katalog Fiyatları

White Girls Night Kulüp Kataloglarındaki en doğru fiyat sizleri beklemektedir. Yetkili arkadaşımız size katalog fotoğrafları ile birlikte kıbrıs katalog fiyatlarını iletecektir.