5/5 - (1 vote)

Melekler Gece Kulübü Hakkında Bilgi

Melekler Gece Kulübü, Kıbrıs’ın gece hayatına renk katan night clublardan biridir. Melekler Gece Kulübü nerede ve nasıl gidilir? Melekler Gece Kulübüne telefon ile nasıl ulaşabilirim?

Melekler Gece Kulübü Adresi

Melekler Gece Kulübü, Kıbrıs’ın Magosa kentindeki Tuzla bölgesinde yer almaktadır. Night Club, Ercan Havalimanına 50 km, Lefkoşa’ya 57 km, Girne’ye ise 74 km uzakta konumlanmaktadır.

Oldukça uzak bir konumda yer aldığı direkt geçiş yapmak oldukça zor ve uğraştırıcıdır. Özellikle eğer Kıbrıs’a ilk kez geliyorsanız sıkıntı yaşama olasılığınız bir hayli yüksektir. Bu nedenle Melekler Gece Kulübüne ulaşım sağlamak için KIBRIS VIP TRANSFER’i kullanabilirsiniz. Hızlı ve profesyonel kadrosuyla en kısa sürede istediğiniz mekana gidebilmektesiniz.

Melekler Gece Kulübü Telefon Numarası

Melekler Gece Kulübünün telefon numarası +905338880909  olarak bilinmektedir. Rezervasyon yapmak, katalog ile ilgili detaylı bilgi almak ve genel sorular/sorunlar için bu numarayı arayabilirsiniz. Hat 7/24 açık olduğu için dilediğiniz zaman arayabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Melekler Gece Kulübü Programları

Melekler Gece Kulübü programları asıl şov, gece programı ve gündüz programı olarak üçe ayrılmaktadır. Asıl şov akşam 21.00’de başlayıp 01.00’de sona ermektedir. Gündüz programı, 11.00 – 18.00 arasında gerçekleşmektedir. Son olarak, gece programı ise 01.00 – 09.00 saatleri arasında gerçekleşmektedir.

Eğer Melekler Night Club’a herhangi bir sorun yaşamadan gitmek istiyorsanız KIBRIS VIP TRANSFER’i kullanabilirsiniz. Özel araç seçenekleri, VIP hizmet, tur hizmeti ve profesyonel ekibimiz ile hızlı bir ulaşım için KIBRIS VIP TRANSFER’i tercih edebilirsiniz.

HEMEN WHATSAPP'TAN Melekler Gece Kulübü YETKİLİSİNE YAZ!
YETKİLİ KİŞİYE YAZ!
Melekler Gece Kulübü
Bulunduğu Yer

Kıbrıs Mağosa – Tuzla Bölgesi

Melekler Gece Kulübü
Havalimanına Uzaklığı

Yaklaşık olarak 48 km, yaklaşık 50 dakika

Melekler Gece Kulübü
Merkeze Uzaklığı

Kıbrıs Lefkoşa: 57km, Girne: 74km

Melekler Gece Kulübü
Katalog & Bilgi

Mağosa’da bulunan Melekler Night Club ile ilgili merak ettikleriniz, Melekler Gece Kulübü Katalog & Fiyatlar, Melekler Gece Kulübüne Rezervasyon? gibi tüm sorularda bize dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Melekler Gece Kulübü
Rezervasyon

Kıbrıs Mağosa Melekler Night Club ile oluşturacağınız rezervasyon hakkında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yetkili arkadaşlarımız bir telefon kadar uzağınızda dilerseniz arayabilir, dilerseniz de whatsapp üzerinden yazabilirsiniz.

YETKİLİ KİŞİYE YAZ!

Melekler Gece Kulübü Sıkça Sorulan Sorular

Melekler Gece Kulübü Nerededir?

Melekler Night Club Mağosa bölgesinde bulunmaktadır.

Melekler Gece Kulübüne Nasıl Gidebiliriz

Melekler Gece Kulübü'ne VIP Hizmet sağlayan transfer hizmetimiz ile kolaylıkla gidebilirsiniz.

Melekler Night Club Rezervasyon Alıyor Mu?

Melekler Gece Kulübü'nde sizler için mutlaka bir yerimiz vardır, rezervasyon için yetkilimiz ile görüşebilirsiniz.

Melekler Gece Kulübü Telefon Numarası

Melekler Gece Club yetkili kişimizin telefon numarası: +90 533 888 09 09 - Kendisini arayabilir veya telefon ederek ulaşabilirsiniz.

Melekler Gece Kulübü Katalog Görselleri

Melekler Gece Kulübündeki en güncel katalog fotoğraflarına whatsapp üzerinden bize ulaşarak ulaşabilirsiniz. Yetkili arkadaşımız size en kaliteli ve güvenilir Kıbrıs katalog fotoğraflarını gönderecektir.

Melekler Gece Kulübü Katalog Fiyatları

Melekler Night Kulüp Kataloglarındaki en doğru fiyat sizleri beklemektedir. Yetkili arkadaşımız size katalog fotoğrafları ile birlikte kıbrıs katalog fiyatlarını iletecektir.